Kendi işimi kurmaya karar verdiğim 2016 yılı, hayatımın dönüm noktalarından biri.

1986, Bursa doğumluyum. İzmir Yaşar Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım bölümü mezunuyum. Üniversite yıllarında, İzmir’in köklü reklam ajanslarından San Ajans ve 3. Boyut Reklam ve Tasarım Hizmetleri’nde görev aldım. Mezun olduktan sonra, İzmir Pasaport Medya ve Ajans’da grafik tasarımcı olarak çalıştım.

 

2012 yılında Bursa’ya geri döndüm ve Dajans’ın İstanbul & Bursa ofislerinde çalıştım. İşlerim Hürriyet Kırmızı Ödülleri yarışmalarında yer aldı. Bigworks, Photographica ve Kiraz İletişim gibi farklı reklam ajanslarında Sanat Yönetmeni olarak kariyerime devam ettim.

 

2016 yılında bilgi ve deneyimlerimi aktarabileceğim tasarım ofisimi kurmaya karar verdim. 2017 yılından beri, yerel ve uluslararası markalar ve reklam ajansları için, görsel iletişim ve tanıtım projelerinde destek veriyor, ekibimle çalışmaya devam ediyorum.

Proje Ortakları

Projelerin metin yazarlığı, animasyon ve fotoğraf çekimi süreçlerinde yer alan, bilgi ve deneyimlerini aktaran iş arkadaşlarım Özlem Seçkin, Miray Över, Emel Söyler ve Aykut Güngör’e teşekkürler.